Пребарување
Filters

Wall Street - Салонки

состав: Текстил/кожа
Производител: Wall street
Код: WS21L006
Достапност: Изберете боја и големина
*
 • беж
  беж
 • црна
  црна
 • нуд
  нуд
 • тегет
  тегет
*
Стара цена: 5.490 ден
2.745 ден
Напишете сопствен осврт
 • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*