Пребарување
Filters

Stamina - Џемпери

состав: 50% акрил, 50% вискоза
Производител: Stamina
Код: ST22L005
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • лила
    лила
  • портокалова
    портокалова
*
Стара цена: 2.490 ден
1.245 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*