Пребарување
Filters

Stamina - Џемпери

состав: 50% акрил, 50% вискоза
Производител: Stamina
Код: ST22L003
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • црна
    црна
  • зелена
    зелена
  • жолта
    жолта
*
Стара цена: 2.890 ден
2.023 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*