Пребарување
Filters

Stamina - Џемпери

состав: 50% акрил, 50% вискоза
Производител: Stamina
Код: ST22L002
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • бела
    бела
  • беж
    беж
*
Стара цена: 2.890 ден
2.023 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*