Пребарување
Filters

Stamina - Палта

состав: 50% памук, 50% вискоза
Производител: Stamina
Код: ST22L022
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • беж
    беж
  • црна
    црна
  • плава
    плава
*
Стара цена: 2.990 ден
1.495 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*