Пребарување
Filters

Stamina - Блузи

состав: 50% акрил, 50% вискоза
Производител: Stamina
Код: ST22L012
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • бела
    бела
  • барбери
    барбери
  • црна
    црна
*
Стара цена: 2.690 ден
1.883 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*