Пребарување
Filters

Stamina - Блузи

состав: 50% акрил,50% вискоза
Производител: Stamina
Код: ST22L011
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • беж
    беж
  • портокалова
    портокалова
*
Стара цена: 2.590 ден
1.813 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*