Пребарување
Filters

Stamina - Блузи

состав: 50% акрил , 50% вискоза
Производител: Stamina
Код: ST22L010
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • беж
    беж
  • розе
    розе
  • тегет
    тегет
*
Стара цена: 2.590 ден
1.813 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*