Пребарување
Filters

Stamina - Блузи

состав: 50% акрил, 50% вискоза
Производител: Stamina
Код: ST22L009
Достапност: Изберете боја и големина
*
 • бела
  бела
 • беж
  беж
 • црна
  црна
 • лила
  лила
*
Стара цена: 1.990 ден
995 ден
Напишете сопствен осврт
 • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*