Пребарување
Filters

Stamina - Блузи

состав: 95% вискоза, 5% ликра
Производител: Stamina
Код: ST22L020
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • лила
    лила
  • розе
    розе
  • жолта
    жолта
*
1.490 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*