Пребарување
Filters

Stamina - Блузи

состав: 50% акрил,50% вискоза
Производител: Stamina
Код: ST22L016
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • портокалова
    портокалова
*
Стара цена: 1.990 ден
1.592 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*