Пребарување
Filters

Wall Street - Салонки

состав: кожа
Производител: Wall street
Код: WS20L003
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • беж
    беж
  • црна
    црна
*
Стара цена: 6.990 ден
3.995 ден

БЕЛЕШКИ НА УРЕДНИЦИТЕ:

 

Ажурирањето на основните работи за плакарот (како црни и беж пар салонки) секогаш не исполнува. Салонките на „Wall Street”  се изработени во Италија од кожа и ласкаво исечени брановидни рабови.

 

  • Достапни во две бои: црна и беж
  • Висина на пета: 10cm

БЕЛЕШКИ НА УРЕДНИЦИТЕ:

 

Ажурирањето на основните работи за плакарот (како црни и беж пар салонки) секогаш не исполнува. Салонките на „Wall Street”  се изработени во Италија од кожа и ласкаво исечени брановидни рабови.

 

  • Достапни во две бои: црна и беж
  • Висина на пета: 10cm
*
*
*