Пребарување
Filters

Wall Street - Салонки

состав: кожа
Производител: Wall street
Код: WS20L001
Достапност: Изберете боја и големина
*
 • беж
  беж
 • црна
  црна
 • плава
  плава
*
Стара цена: 6.990 ден
5.593 ден

БЕЛЕШКИ НА УРЕДНИЦИТЕ:

 

Безвременската класика на овој модел на чевли е идеална за различни комбинации. Направени се од Пин-тенка потпетица од 8cm. Неверојатно удобна и штосна.

 

 • Достапни се во три бои: индиго, беж и црна.

БЕЛЕШКИ НА УРЕДНИЦИТЕ:

 

Безвременската класика на овој модел на чевли е идеална за различни комбинации. Направени се од Пин-тенка потпетица од 8cm. Неверојатно удобна и штосна.

 

 • Достапни се во три бои: индиго, беж и црна.

*
*
*