Пребарување
Filters

Sofia Mare - Чизми(кратки)

состав: кожа
Производител: Sofija Mare
Код: SM21E024
Достапност: Изберете боја и големина
*
 • бордо
  бордо
 • црна
  црна
 • кафе
  кафе
 • маслинеста
  маслинеста
*
Стара цена: 8.690 ден
6.083 ден
Напишете сопствен осврт
 • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*