Пребарување
Filters

Sofia Mare - Чизми (високи)

состав: кожа
Производител: Sofija Mare
Код: SM21E046
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • црна
    црна
  • кафе
    кафе
*
Стара цена: 10.990 ден
5.495 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*