Пребарување
Filters

Sofia Mare - Чизми (високи)

состав: кожа
Производител: Sofija Mare
Код: SM21E048
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • црна
    црна
  • кафе
    кафе
*
Стара цена: 10.990 ден
6.594 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Sofija Mare - Чизми (високи)

состав: кожа
11.990 ден 5.995 ден