Sale
placeholder

axel – Елек

axel – Елек

2.756 ден

In stock

2.756 ден

70%Полиесер 20%Вискоза10%Волна

Шифра: 14140011 Категории ,
Бренд: Axel
Исчисти
Спореди

Дополнителни информации

Баркод

AXEL/2020/OKT