Пребарување
Filters

Axel - Џемпери

состав: 38%Акрил,245Полиамид,20%Волна18%Махаир
Производител: Axel
Код: 14012111
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • плава
    плава
*
Стара цена: 3.790 ден
1.516 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*