Пребарување
Filters

Axel - Јакни

состав: 75%полиестер, 25%волна
Производител: Axel
Код: 14210092
Достапност: Нема на залиха
*
*
9.290 ден
Вашата цена: 5.574 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*