Пребарување
Filters

Axel - Јакни

состав:56% полиамид,30%вискоза,14%полиестер
Производител: Axel
Код: 14210098
Достапност: Нема на залиха
*
*
7.990 ден
Вашата цена: 4.794 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*