Пребарување
Filters

Axel - Чизми (високи)

состав: Еко кожа
Производител: Axel
Код: 12030303
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • бордо
    бордо
  • црна
    црна
*
Стара цена: 4.790 ден
1.990 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*