Пребарување
Filters

Axel - Фармерки

состав: 65%Памук,33%Полиестер,2%Спандекс
Производител: Axel
Код: 14020540
Достапност: Нема на залиха
*
*
2.790 ден
Вашата цена: 1.674 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*