Пребарување
Filters

Axel - Салонки

состав: еко кожа
Производител: Axel
Код: 12010315
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • црна
    црна
  • сива
    сива
*
Стара цена: 3.790 ден
1.516 ден
Спецификации на производот
Attribute name Attribute value
Screensize 13.0''
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Attribute name Attribute value
Screensize 13.0''