Пребарување
Filters

Axel - Панталони

состав: 70%Полиестер0%Висскоза,10%Волна
Производител: Axel
Код: 14020596
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • сива
    сива
*
Стара цена: 5.590 ден
2.236 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*