Пребарување
Filters

Axel - Панталони

состав: 25%Вискоза,69%полиестер,6%Спандекс
Производител: Axel
Код: 14020595
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • беж
    беж
  • црна
    црна
*
Стара цена: 4.390 ден
1.756 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*