Пребарување
Filters

Axel - Палта

состав: 69%полиестер,25%вискоза,6%спандекс
Производител: Axel
Код: 14230074
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • беж
    беж
  • црна
    црна
*
Стара цена: 6.890 ден
2.756 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*