Пребарување
Filters

Axel - Мали

состав: еко кожа
Производител: Axel
Код: 10200517
Достапност: Изберете боја и големина
*
 • бела
  бела
 • беж
  беж
 • тегет
  тегет
 • зелена
  зелена
Стара цена: 3.790 ден
3.032 ден
Напишете сопствен осврт
 • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*