Пребарување
Filters

Axel - Мали

состав: Еко кожа
Производител: Axel
Код: 10051232
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • беж
    беж
  • црна
    црна
  • тиркиз
    тиркиз
Стара цена: 3.490 ден
2.443 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Axel - Големи

состав: еко кожа
2.790 ден 1.395 ден