Пребарување
Filters

Axel - Капути

состав: Волна + кашмир
Производител: Axel
Код: ML21E015
Достапност: Изберете боја и големина
*
 • бела
  бела
 • црвена
  црвена
 • лила
  лила
 • тегет
  тегет
*
Стара цена: 10.890 ден
5.445 ден
Напишете сопствен осврт
 • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*