Пребарување
Filters

Axel - Блузи

состав: 92 % полиестер 2% спандекс
Производител: Axel
Код: 14012158
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • црна
    црна
*
Стара цена: 3.490 ден
2.443 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*