Пребарување
Filters

Axel - Блузи

состав: 50%Вискоза,28%Полиестер,22%Акрил
Производител: Axel
Код: 14012116
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • црна
    црна
  • сива
    сива
*
1.756 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*