Пребарување
Filters

axel - Блузи

состав: 55%Вискоза25%Полиестер20%Полиамид
Производител: Axel
Код: 14012108
Достапност: Изберете боја и големина
*
  • беж
    беж
  • црна
    црна
  • плава
    плава
*
996 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*