Пребарување
Filters

Axel - Блузи

состав: 55%Вискоза25%Полиестер25%Полимид
Производител: Axel
Код: 14012103
Достапност: Нема на залиха
*
*
3.090 ден
Вашата цена: 1.854 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*